Blogpost fron image

Su rugsėjo 1-ąja!

Post author pictogram Spotiself komanda
2023-09-01 Trukmė: 1 min
Pasidalink:

Mylima Spotiself bendruomene,

Vasarai švelniai traukiantis ir dienoms vis labiau vėstant, įžengėme į naujos pradžios bei senų svajonių ir įdomių galimybių laiką. 🍂 Kol vasarą atostogų planai buvo užvaldę visų mokinių bei pedagogų mintis, Spotiself komanda mąstė, ką naujo galės pasiūlyti nuo jau gamtą pasivijusio rugsėjo.

NAUJIENOS

Naują Spotiself sezoną pradedame su didžiule naujiena ir išskirtiniu pasiūlymu mokykloms. Spotiself tampa tęstine skaitmenine tobulėjimo programa. Visi mokiniai nuo 8 iki 12 klasės galės išbandyti atskirus ugdymo karjerai užduočių rinkinius, kurie buvo sudaryti atsižvelgiant į mokinių amžių, savęs pažinimo etapą ir likusį laiką iki pirmųjų didelių gyvenimo pasirinkimų. Visą vasarą skyrę didelį dėmesį užduotims, labai lauksime pirmųjų įžvalgų ir rezultatų.

Šie mokslo metai – dešimtokų metai!

2023 - 2024 mokslo metais turėsime specialų pasiūlymą, kurio pagrindiniais kelrodžiais bus visų mokyklų II-okai. Jei mokyklos dešimtokai prisijungs prie Spotiself programos, mes suteiksime galimybę 8 kl., gimnazijos I, III ir IV kl. mokiniams platforma naudotis nemokamai!

Individualaus ugdymo planas

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog forma jau aktyvi ir laukia pirmųjų pildytojų. Jei individualaus ugdymo planas (IUP) mokiniams ir ugdymo specialistams jau dabar skamba kaip sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis darbas, savo ruožtu Spotiself platformoje šį mokymosi etapą automatizavome ir pateikėme, kaip aiškią, žingsnis-po-žingsnio, formą, nereikalaujančią papildomų priemonių įtraukimo.