Blogpost fron image

Kaip padėti savo vaikui pasirinkti karjeros kryptį? Kaip nepasiklysti švietimo pokyčių labirintuose?

Post author pictogram Spotiself komanda
2024-03-20 Renginiai
Pasidalink:

Nuotolinis renginys 2024 kovo 26d. 18val.

Tėvams dažnai kyla ne vienas ir ne du klausimai, kai kalbame apie vaiko ateitį. Šiandien gimnazistai gyvena švietimo pokyčių labirintuose ir tikrai nėra paprasta suprasti:

  • - Kiek valstybinių egzaminų reikės išlaikyti 2025 m.?
  • - Kokį individualų ugdymosi planą rinktis, kad neužkirstų kelio stojimui?
  • - A ar B matematikos kursą rinktis?

Jeigu galvojate apie tai, kokį pamatą karjeros krypčiai galima padėti jau būnant 9-oku arba neramina 10 -okų pasirenkami dalykai, kuriuos reikės turėti savo kraityje 11 ir 12 klasėse, tuomet kviečiame jungtis į nuotolinį renginį. Jeigu auginate 11-okus ar turite abiturientus, taip pat kviečiame prisijungti. Akcentuosime svarbiausius dalykus, pristatysime VU mokslininkų sukurtą asmenybės ir karjeros testą bei ugdymo karjerai programą, veikiančią mokyklose.

Renginio lektorės:

Daiva Šilienė - “Spotiself” karjeros konsultantė praktikė, edukologė, lektorė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos steigėja ir narė, studijų programos Karjeros valdymo komiteto narė MRU. Konsultuojanti mokinius ir jų tėvelius daugiau nei 14 metų.

Edita Mačiulskė - “Spotiself” karjeros konsultantė praktikė, lektorė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos narė, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinės mokyklos karjeros specialistė. Konsultuojanti mokinius daugiau nei 14 metų.

Vietų skaičius ribotas.

Registracija į renginį: https://bit.ly/registracijatevamas