„Pasirinkau kelias sritis - nežinau, kuris geriausias”

„Neįsivaizduoju, ką noriu daryti gyvenime“

„Nežinau, ką studijuoti“ Karjeros konsultacijos (konsultantai) - Spotiself.lt „Patinka daug dalykų - negaliu apsispręsti!”

Turi abejonių? Tai puiku!

Karjera - ta visą gyvenimą trunkantis procesas, kuris prasideda nuo savęs pažinimo. Patyrę Spotiself karjeros konsultantai suteiks nuotolinę pagalbą ir įrankius, kad pasirinkimas taptų paprastesnis. Nuo vertybių ir gebėjimų iki veiksmų plano. Eik karjeros keliu ramiai ir su pasitikėjimu.

Susipažinkite su Spotiself karjeros konsultantais👇

Daiva Šilienė

Daiva Šilienė

Karjeros konsultantė praktikė, lektorė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos narė.

Karjeros valdymo specializacijos ugdymo mokslų magistrė. Lietuvos karjeros specialistų asociacijos bendrasteigėja ir narė, MRU Karjeros valdymo specializacijos studijų programos komiteto narė. Profesinio orientavimo srityje yra daugiau nei 10 m., ugdymo srityje - daugiau nei 15 metų. Nuolat teikianti karjeros konsultacijas mokiniams, studentams, suaugusiems, vedanti praktinius užsiėmimus šiuolaikinės karjeros tematika, skaitanti paskaitas ir pranešimus konferencijose, planuojanti dar vienas studijas. Domėjimosi sritis – nuolatinis mokymasis, nes kaip sakė Sokratas: „Aš žinau, kad nieko nežinau“.

Edita Mačiulskė

Edita Mačiulskė

Karjeros konsultantė Klaipėdos licėjuje ir Klaipėdos Baltijos gimnazijoje, praktikė, lektorė.

Karjeros konsultantė praktikė, lektorė, turinti daugiau nei 10 metų patirtį kuriant ir diegiant ugdymo karjerai sistemą Klaipėdos miesto mokyklose, auginant mokinių karjeros kompetencijas patirtiniuose užsiėmimuose, konsultuojant mokinius ir jų tėvus, organizuojant karjeros dienos ir nakties renginius daugiau nei 250 mokinių. Domėjimosi sritis - patyriminis mokymasis, savęs ir kitų pažinimas, bendruomenių ir komandų stiprinimas, transformaciniai bendruomenių renginiai, po kurių įvyksta pokyčiai santykiuose tarp mokytojų ir mokinių.

Giedrė Valaitienė

Giedrė Valaitienė

Karjeros konsultantė, lektorė, edukologė.

Profesinio orientavimo srityje dirba daugiau nei 16 m., ugdymo srityje - daugiau nei 25 m., švietimo vadybos - daugiau nei 15 metų. Veda įvairių formų (individualių, grupinių, online) karjeros konsultacijas, seminarus, renginius, interaktyvius užsiėmimus, moderuoja diskusijas mokytojams, mokiniams, jų tėvams ir kitoms suinteresuotoms klientų grupėms. Gyvenime vadovaujasi mintimi, kad kiekvienas galime pasiekti tai, ko norime, jei tik įsiklausome į save ir drąsiai siekiame užsibrėžtų tikslų. Domėjimosi sritis - mokinių kūrybiškumo ugdymas, laiko planavimas, savęs pristatymas, motyvacija.

Ala Pupininkienė

Ala Pupininkienė

Ugdomojo vadovavimo ir karjeros konsultantė, lektorė.

Nevyriausybinių organizacijų valdybos narė, „Elektrėnų šeimų klubas“, „Centauras“, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos narė. Vaikų ir jaunimo, augančių vaikų globos namuose, karjeros konsultantė, socialinių programų kūrėja, lektorė. Daugiau nei 20 metų aktyviai prisideda prie suaugusiųjų bei jaunimo švietimo, 14 metų – konsultuoja karjeros klausimais. Domėjimosi sritis - asmeninis augimas, asmens/organizacijos vertybių išgryninimas (vidinio žemėlapio sudarymas), efektyvi komunikacija ir ugdomasis vadovavimas.

Sandra Četrauskienė

Sandra Četrauskienė

Psichologė, edukologė, Karjeros konsultantė, lektorė.

Psichologė, edukologė, konsultantė, mokymų trenerė, ir programų rengėja. Maryland universiteto magistrė („Counselor education“), Amerikos konsultantų asociacijos narė (ACA). Turi daugiau nei 15 metų mokymų vedimo, konsultacijų (grupinių ir individualių), programų rengimo patirtį JAV, Lietuvoje ir kitose Europos šalyse (Italija, Prancūzija, Škotija, Danija, Švedija, Estija, Vengrija). 8 metų vadovavimo patirtis Lietuvos edukologijos universiteto Karjeros ir rinkodaros centro vadove. Domėjimosi sritis – asmeninės karjeros valdymas, emocinis intelektas, efektyvus vadovavimas ir asmeninis augimas.

Laurynas Pečkaitis

Laurynas Pečkaitis

Karjeros konsultantas, lektorius, koučingo specialistas.

Asociacijos "Intelektinio Kapitalo Ugdymas" direktorius, "Svajonių mokyklos" vadovas, dirbęs su daugiau nei 200 įvairių įstaigų ir organizacijų, mokymų ir konsultavimo projektuose. Domėjimosi sritis - savęs pažinimas ir svajonių gyvenimo kūrimas, kūrybiškumas, darbas su stresu ir emocijomis, efektyvus mokymasis, kūno kalba, karjeros konsultavimas, Lietuvos švietimo tobulinimas. Lauryno Pečkaičio mokymuose ir konsultacijose yra sudalyvavę virš 27 000 dalyvių iš visos Lietuvos.

Daiva Pugevičienė

Daiva Pugevičienė

Vytauto Didžiojo universiteto Karjeros centro vyresnioji koordinatorė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos narė.

Karjeros konsultantė praktikė, lektorė, edukologijos magistrė. 16 metų dirbanti su mokiniais, studentais, tėvais ugdymo karjerai klausimais. Veda savęs, darbo rinkos pažinimo, pasiruošimo įsidarbinimui, bendrųjų gebėjimų ugdymo seminarus, mokymus. Domėjimosi sritys - ugdymas karjerai (savęs pažinimas, savęs pristatymas; pasiruošimas darbo rinkai: įsidarbinimo dokumentų ruošimas, pokalbis dėl darbo; laiko planavimas; viešas kalbėjimas).

Valdemar Chorostin

Valdemar Chorostin

Žurnalistikos magistras, konsultantas ir treneris.

Sertifikuotas karjeros konsultantas, kuris konsultuoja pozicionavimo, prezentavimo, pardavimų didinimo ir derybų klausimais. Konsultuoja suaugusius ir mokinius profesijos pasirinkimo, savęs pažinimo, darbo paieškos, darbo efektyvumo didinimo klausimais. Gyvenime ir veikloje vadovaujasi principu, kad kiekvienas žmogus į savo profesiją turi žiūrėti, kaip į savo verslą, nes būtent verslininkas investuoja į save didindamas kompetenciją ir profesionalumą, prisiima atsakomybę už savo veiksmus, rodo iniciatyvą, o ne laukia, kad kiti tai padarytų už jį/ją. Domėjimosi sritis - efektyvus mokymasis, atminties lavinimas, verslumo skatinimas.

Išsigrynink studijų ar profesinę kryptį 👇

Paketas

Pasitark

Individualus online susitikimas su karjeros konsultantu:

  • Spotiself testas
  • Tau tinkančių profesijų pavyzdžiai
  • Studijų kryptys pagal pasiūlytas profesijas

€69,00

Paketas

Pasitark x3

3 online susitikimai su karjeros konsultantu:

  • Pirminis aparimas dėl galimų krypčių
  • Gilinamasi į pomėgius, gebėjimus, abejones
  • Susidėliojami studijų krypčių prioritetai
  • Spotiself testas
  • Tau tinkančių profesijų pavyzdžiai
  • Studijų kryptys pagal pasiūlytas profesijas

€165,00

Paketas

Papildomai pasitark

Pasitark su karjeros konsultantu individualiai pagal poreikį:

  • Patyrę Spotiself karjeros konsultantai suteiks nuotolinę pagalbą ir įrankius, kad studijų ar karjeros kelio pasirinkimas taptų kuo paprastesnis. Nuo vertybių ir gebėjimų iki veiksmų plano.

€48,00

Paketas

Sužinok daugiau

Jau greitai

Nėra atsakymo?
Parašyk mums

Asmeninė informacija, kurią pateikei, yra konfidenciali ir bus naudojama tik tam, kad galėtume atsakyti į tavo užklausą.

Spotiself kontakto forma