D.U.K

Ar testas man bus naudingas?

Kuo Spotiself testas skiriasi nuo kitų asmenybės ir karjeros testų?

Šis testas vertina tavo asmenybę itin išsamiai – 3 etapais. Pagal tavo atsakymus, yra vertinami pažintiniai gebėjimai, asmenybės bruožai ir profesiniai interesai. Rezultatai yra pateikiami apjungiant visas šias sritis. Tai įvairiapusiškai tavo pasirinkimus vertinantis testas, kuris karjerą padeda pasirinkti ne tik klausdamas, kokiomis profesijomis domiesi, bet ir matuodamas, koks esi, kas tave domina ir kaip gebi pažinti pasaulį. Atlik testą ir sužinok savo supergalias!

Ar šis testas skirtas man?

Spotiself asmenybės ir karjeros testas yra skirtas moksleiviams ir studentams – tiems, kurie šiuo metu planuoja savo ateitį. Tačiau jį gali atlikti bet kuris žmogus, kuriam įdomu pažinti save, pasverti ar planuoti savo karjeros pasirinkimus.

Kaip atlikti testą?

Kaip teisingai atlikti šį testą?

Tam, kad testo rezultatai būtų kuo tikslesni ir artimesni tavo asmenybei, į klausimus reiktų atsakyti nuoširdžiai, nesirenkant atsakymų aplaidžiai ar vien tik tam, kad greičiau baigtum testą. Svarbu, kad testo atlikimo metu būtum žvalus, galėtum paskirti maždaug 1 val. 30 min. savo laiko, susikoncentruoti, tavęs niekas neblaškytų ir neskubintų.

Kiek laiko užtruksiu?

Testo atlikimui paskirk daugiau nei valandą. Paprastai jis turėtų trukti 2 pamokas arba vieną paskaitą – 1 val. 30 min.

Kada geriausia atlikti Spotiself testą?

Geriausia atlikti tuo metu, kai intensyviai ieškai atsakymų – ką toliau mokytis mokykloje, kur link sukti savo mokomųjų dalykų profilį, ką studijuoti, kokią studijų specializaciją ar praktiką pasirinkti. Arba bet kuriuo metu, kai nori labiau pažinti save, savo asmenybę, suprasti, kodėl ir kokius sprendimus esi linkęs priimti įvairiose gyvenimo situacijose.

Kokius rezultatus gausiu?

Ar gauti rezultatai padės pasirinkti studijas?

Atsakymai, kuriuos tau parodys testas, yra sudaryti iš 3 dalių. Bus įvertinti tavo pažintiniai gebėjimai, asmeninės savybės ir profesiniai interesai. Kiekviena iš šių dalių parodys, kur esi stipriausias, kokie asmenybės bruožai tau būdingiausi ir į kokias profesines sritis esi linkęs. Tokius rezultatus tau reiks įvertinti ir sprendimą dėl studijų ar kito profesinio pasirinkimo priimti pačiam – nebijok klausyti savo širdies, net jei ir tai, ko nori ar apie ką svajoji ne visai sutampa su gautais atsakymais. Daugiau naujienų sužinok Spotiself naujienlaiškyje.

Nėra atsakymo?
Parašyk mums

Asmeninė informacija, kurią pateikei, yra konfidenciali ir bus naudojama tik tam, kad galėtume atsakyti į tavo užklausą.

Spotiself kontakto forma